Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Strefa Inspiracji ARR

 

Zapraszamy na stronę Strefy Inspiracji ARR, na której znajdziecie Państwo artykuły przybliżające najnowsze trendy w komunikacji marketingowej, kierunki rozwoju oraz zasady budowania rozpoznawalnej marki polskiego rolnictwa w kraju i za granicą.

 

Portal Strefa Inspiracji ARR to projekt dedykowany rolnikom, producentom i eksporterom żywności i organizacjom branżowym, których inspirujemy, zachęcamy do kreatywnego myślenia i podejmowania niestandardowych działań w zakresie komunikacji i promocji. Oprócz spotkań, wykładów i prezentacji pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł nie tylko znaleźć interesujące go materiały dot. promocji czy rynku rolnego, polskiego i zagranicznego, ale także przesyłać propozycje tematów do omówienia czy artykuły i opracowania, którymi chciałby podzielić się z innymi. Chcemy stworzyć miejsce, w którym zgromadzimy najnowszą i najcenniejszą dla każdego przedsiębiorcy i rolnika wiedzę. Wiedzę, która pozwoli poznać obowiązujące trendy na rynkach polskim i zagranicznych , a także narzędzia, dzięki którym będą realizować cele i rozwijać swoje firmy.

 

Strefę Inspiracji ARR uruchomiliśmy we wrześniu 2016 r. na targach POLAGRA FOOD, podczas których zorganizowaliśmy 13 prezentacji i paneli dyskusyjnych poświęconych nowym trendom w komunikacji marketingowej, potencjałowi rozwojowemu rynków afrykańskich i azjatyckich, a także o zasadach przystępowania do systemów jakości przyznawanych w ramach PROW.

 

Kontynuujemy to działanie. Na naszej stronie znajdziecie zapowiedzi kolejnych szkoleń, zapisy organizowanych wykładów i paneli dyskusyjnych.

 

Zapraszamy do korzystania z wiedzy naszych ekspertów – są nimi zarówno teoretycy, jak i praktycy. Współpracują z nami również ci, którzy odnieśli sukces w branży rolno-spożywczej. Warto skorzystać z ich doświadczeń, by już za kilka lat nasze rolnictwo było postrzegane jako innowacyjne, a polscy przedsiębiorcy byli wzorami do naśladowania.

 

Zachęcamy także do dzielenia się wiedzą i przesyłania materiałów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

STREFA INSPIRACJI ARR
Strefa Inspiracji ARR

Informacje z Oddziałów Terenowych