Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

O tym, że „Polska smakuje”, należy mówić zawsze. Dlatego w  okresie przygotowań do Świąt Wielkanocnych  ruszyła przygotowana przez wszystkie Fundusze Promocji ogólnopolska kampania „Polska smakuje każdego dnia”. Jej celem jest zachęcanie Polaków do poszukiwania i kupowania wysokiej jakości polskich produktów rolno-spożywczych. Przez cały rok.

Główną osią kampanii jest wyświetlany w Internecie film reklamowy przybliżający pewne typowe relacje rodzinne  Polaków, jak i nasze oczekiwania względem tradycyjnych świątecznych potraw.

Film można zobaczyć na stronie www.polskasmakujekazdegodnia.pl a także na profilu kampanii w serwisie youtube

Na potrzeby kampanii przeprowadzone zostało również badanie o tym, czego Polakom, którzy mieszkają na co dzień za granicą brakuje w kuchni najbardziej, za czym tęsknią (oczywiście w kontekście kuchni polskiej). Ponadto, zaplanowała została szeroka promocja w Internecie, współpraca z blogerami, liderami opinii, a także działania skierowane do mediów tradycyjnych.

Projekt „Polska smakuje każdego dnia” to nie tylko innowacje, nowe marketingowe spojrzenie, nowe metody komunikacji w branży rolno-spożywczej, ale także chęć działania razem, pod jednym szyldem. Kampania  to wspólne przedsięwzięcie wszystkich dziewięciu Funduszy Promocji. Organizatorem kampanii jest konsorcjum pod przewodnictwem Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw, w skład którego wchodzi również Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych oraz Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczpospolitej Polskiej. 

Kampania została objęta Patronatem Prezesa Agencji Rynku Rolnego.


Informacje z Oddziałów Terenowych