Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Trasa koncertowa „Lata z Radiem” wystartowała! Podczas każdego z pikników Agencja Rynku Rolnego przygotuje bazarek „Polska smakuje”, w którym są obecni producenci wyrobów regionalnych i tradycyjnych.

24 czerwca w Płońsku odbył się pierwszy w tym roku koncert „Lata z Radiem".

 

Na bazarku ARR byli obecni mazowieccy producenci pieczywa, wędlin, serów, miodów, olejów, ogórków i smalcu, a także  słodkości: ciast, powideł i lodów. Goście mogli również degustować soki i herbatki ziołowe.

Pracownicy ARR zachęcali producentów do zakładania profili na www.polskasmakuje i pomagali w rejestracji. W bazie pojawiły się już pierwsze oferty z regionów. Z każdym dniem ich przybywa. Aplikacja Polska Smakuje rusza już wkrótce – liczymy, że niebawem użytkownicy znajdą w niej produkty z całego kraju.

Widzowie mieli okazję nie tylko posłuchać dobrej muzyki, lecz także wziąć udział w konkursie przygotowanym przez ARR. W szranki stanęły dwie rodziny z Płońska.

25 czerwca piknik „Lata z Radiem” odbył się we Włocławku.  Bazarek „Polska smakuje” gościł 16 producentów z województwa kujawsko-pomorskiego.  Swoje wyroby prezentowali wytwórcy serów, miodów, gęsiny i jagnięciny, wędlin, pierogów, słodyczy, podpiwków i soków. Goście mogli się dowiedzieć, jak smakują ruchańce z fjutem i lody koronowskie.

Uczestnicy pikniku chętnie brali udział w konkursach organizowanych przez ARR.

Podczas 46. edycji trasy Lata z Radiem  koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski. Za tydzień zapraszamy do Cieszyna i Świeradowa.

Informacje z Oddziałów Terenowych