Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Agencja Rynku Rolnego przypomina, iż szkoły podstawowe uczestniczące w programie „Owoce i warzywa w szkole”, które dotychczas nie złożyły w ARR Ankiety dotyczącej działań towarzyszących o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” za rok szkolny 2015/2016 powinny przesłać ww. ankietę do właściwego miejscowo OT ARR w terminie do dnia 30 września 2016 r.

 

Ankiety dotyczące działań towarzyszących o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” (Załącznik IX) mogą być:

  • składane do właściwego miejscowo OT ARR w formie papierowej (pocztą, bezpośrednio w OT ARR)

albo

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu e-Urząd

 

Portal e-Urząd umożliwia szkołom podstawowym m. in.:

  • wypełnienie ankiety dotyczącej działań o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”,
  • przesłanie ww. ankiety do ARR w formie elektronicznej.

 

Logowanie do portalu:

Ankieta „Owoce i warzywa w szkole”

http://pue.arr.gov.pl

 

Szczegółowe informacje dotyczące obsługi aplikacji Ankieta „Owoce i warzywa w szkole” znajdują się w Podręczniku dla szkół podstawowych składających ankietę dotyczącą działań o charakterze edukacyjnym w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole” w formie elektronicznej

 

Kwestie techniczne związane z funkcjonowaniem aplikacji Ankieta „Owoce i warzywa w szkole” należy zgłaszać pod nr telefonu: (22) 376-71-00 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach 7:00 - 18:00.

Jednocześnie informujemy, iż codziennie w godzinach 21:00 - 22:00 będzie realizowane okno serwisowe aplikacji i w tym czasie mogą wystąpić chwilowe problemy w jej działaniu.