Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

W dniach 5-8 sierpnia 2017 r. odbył się w Szczecinie trzeci finał regat The Tall Ships Races. Tegoroczna impreza, była największą żeglarską imprezą na świecie. Uczestniczyło w niej około 2,5 mln osób.

Czytaj więcej...

Kolejny z cyklu briefingów prasowych Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa (POPŻ) odbył się 08.08.2017 r. w Szczecinie. Na spotkaniu podsumowano Podprogram 2016, który był realizowany w ramach POPŻ 2014 – 2020 w województwie zachodniopomorskim

Czytaj więcej...

Jakie są bariery w rozwoju mikroźródeł OZE z perspektywy rolników i mieszkańców obszarów wiejskich oraz jak je pokonać – to tematy poruszane w ramach II. edycji konferencji „Pokonywanie barier administracyjnych w rozwoju mikroźródeł energii odnawialnej, jako podstawy energetyki  obywatelskiej – doświadczenia w Polsce i w Unii Europejskiej”. Wzięli w niej udział m.in. Zastępcy Prezesa Agencji Rynku Rolnego: Jarosław Ołowski i Andrzej Łuszczewski.

Czytaj więcej...

"Różanka Dzieciom 2017” to kolejna edycja projektu Szczecińskiej Agencji Artystycznej, na który składa się cykl warsztatów twórczych z zakresu teatru, literatury, plastyki, designu i muzyki.

Czytaj więcej...

Dnia 3 czerwca 2017 r. w Koszalinie odbył się 8. Wielki Bieg po Zdrowie pod hasłem: „Biegiem po zdrowie – Naturalnie Biegam”.

Czytaj więcej...

Dnia 28 maja 2017 r. w Glinnej podczas Święta Mleka i Zwierząt Hodowlanych odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wyróżnionym w konkursie plastycznym „Moja mleczna kraina”.

Czytaj więcej...

„Piknik nad Odrą“ to jedna z najliczniej odwiedzanych imprez w Polsce, która łączy charakter targowy z atrakcjami i ofertami dla całej rodziny.

Czytaj więcej...

7 kwietnia 2017 roku w Koszalinie odbył się I Wojewódzki Konkurs Wielkanocny „Wielkanoc z Tradycją” - pod patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego, zorganizowany przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

Czytaj więcej...

Zdrowe odżywianie to tematyka wiodąca „Festiwalu Zdrowia”, który odbył się dnia 6 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinie. Festiwal promujący 12 Zasad Zdrowego Odżywiania dla Ucznia wg Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, to inicjatywa cykliczna.

Czytaj więcej...

Działania w ramach środków towarzyszących, sposoby ich realizacji oraz przedstawienie pozytywnych aspektów wdrażania programu przez organizacje partnerskie były tematem wiodącym seminarium w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, które odbyło się 31 marca br. w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Informacje z Oddziałów Terenowych