Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

 

Informacja dla osób niesłyszących

Osoby mające trwałe lub okresowe trudności w komunikowaniu się, mogą skorzystać z pomocy przy załatwianiu spraw w Agencji Rynku Rolnego za pośrednictwem następujących form kontaktu:

  •  tłumacz języka migowego lub tłumacz-przewodnik,
  •  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  •  fax: 22 661-73-59.

Osoby posługujące się językiem migowym chcące skorzystać z pomocy tłumacza, powinny wysłać swoje zgłoszenie co najmniej na 3 dni robocze przed planowaną wizytą. Zgłoszenie powinno zawierać informację o preferowanej metodzie komunikacji (PJM, SJM, SKOGN) oraz krótki opis sprawy, której spotkanie będzie dotyczyło.

* świadczenie bezpłatne skierowane do osób uprawnionych będących osobami niepełnosprawnymi w rozumieniu Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych jak również Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się.

 

Informacja dla osób niepełnosprawnych

Budynki, których najemcą jest Agencja Rynku Rolnego, posiadają wejścia dostosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo, łącznie z psem asystentem.