Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Jednym z działań informacyjno - promocyjnych pod hasłem ,,Polska Smakuje’’  jest udział ARR w imprezach plenerowych ,,Lata z Radiem’’ organizowanych przez Polskie Radio S.A.  w kilkunastu miastach Polski w okresie wakacji. W dniu 1 lipca 2017 r. na Stadionie Miejskim w Cieszynie odbył się kolejny piknik. Impreza plenerowa została zorganizowana w ramach trasy koncertowej pn. ,,Lato z Radiem 2017’’.

Działanie promocyjne pod hasłem ,,Polska Smakuje’’ miało na celu rozpowszechnianie informacji o aplikacji mobilnej Polska Smakuje. Celem tych działań jest budowanie rozpoznawalnej marki polskiej żywności. Stoisko przygotowane przez ARR dysponowało punktami wystawienniczymi dla lokalnych producentów żywności wysokiej jakości, tradycyjnej, regionalnej oraz ekologicznej.  Swoje produkty prezentowali wytwórcy serów, miodów, pieczywa, wędlin, soków, warzyw, słodyczy. Goście odwiedzający stoiska mieli możliwość degustacji regionalnych, lokalnych produktów.

W trakcie wydarzenia na scenie przygotowanej przez Polskie Radio odbywały się liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi m.in. przez ARR oraz koncerty.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających.

Informacje z Oddziałów Terenowych