Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Już po raz dziewiętnasty odbył się Międzynarodowy Turniej Rycerski w Łęczycy. Wydarzenie odbyło się w dn. 19-20 sierpnia na łęczyckim zamku. Agencja Rynku Rolnego uczestniczyła w wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Już kolejny raz Agencja Rynku Rolnego uczestniczyła w imprezie „Lato z Radiem”. Tym razem wydarzenie to było się w Piotrkowie Trybunalskim. ARR zorganizowała stragan „Polska smakuje”, który dysponował punktami wystawienniczymi dla lokalnych producentów wysokiej jakości, tradycyjnej, regionalnej oraz ekologicznej żywności.

Czytaj więcej...

Kolejny z cyklu briefingów prasowych Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa (POPŻ) odbył się 29.07.2017 r. w Łodzi. Na spotkaniu podsumowano Podprogram 2016, który był realizowany w ramach POPŻ 2014 – 2020 w województwie łódzkim.

Czytaj więcej...

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Łodzi rozstrzygnął konkurs dla dzieci szkół podstawowych woj. łódzkiego pod hasłem: „Wariacje owocowo-warzywne”. Celem konkursu było propagowanie zasad zdrowego odżywiania oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci.

Czytaj więcej...

Uroczyste podsumowanie piętnastej edycji konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2017 – Łódź”  nastąpiło 4 lipca 2017 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie (gm. Ksawerów).

Czytaj więcej...

Gmina Buczek postrzegana jest jako jedno z większych „obszarów truskawkowych” w regionie, dlatego co roku obchodzone jest tu niezwykle hucznie Święto Truskawki.

Czytaj więcej...

Targi Rolne „W sercu Polski” i XIX Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbyły się w ubiegłym tygodniu  tradycyjnie na terenach głównego organizatora czyli Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach.

Czytaj więcej...

W Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi  rozstrzygnięto wojewódzki etap VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pt. „Bezpiecznie na wsi to podstawa– środki chemiczne to nie zabawa!”.

Czytaj więcej...

Prawie 140 wystawców z całego kraju i ok. 10 tysięcy odwiedzających – to tegoroczna statystyka targów ogrodniczych w Piotrkowie Trybunalskim.

Czytaj więcej...

Informacje z Oddziałów Terenowych