Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

W piękną i słoneczną pogodę nad zalewem w Siemiatyczach 9 lipca odbył się piknik „Lata z Radiem”, podczas którego producenci rolni wystawiali swoje produkty spożywcze w specjalnie przygotowanym przez Agencję Rynku Rolnego pawilonie „Polska smakuje”.

Czytaj więcej...

Rekordowa liczba wystawców krajowych i zagranicznych, około 1000 zwierząt hodowlanych, pokazy, konkursy, wykłady, spotkania handlowe, tłumy zwiedzających, tak w wielkim skrócie można opisać Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się w dniach 24 – 25 czerwca 2017r. w Szepietowie.

Czytaj więcej...

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Białymstoku zachęcił szkoły rolnicze z woj. podlaskiego w których są klasy o profilu gastronomicznym, do przeprowadzenia konkursu kulinarnego w ramach własnej szkoły, pod tytułem „Bitwa Smaków”.

Czytaj więcej...

W Janowie w dniu 11 czerwca b.r. odbyło się IX Forum Rolnicze, organizatorem był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie wraz z Oddziałem Terenowym Agencji Rynku Rolnego  w Białymstoku, patronatu honorowego udzieliło  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Czytaj więcej...

Tajemnica idealnej babki? Mistrzowie podkreślają, że żeby zrobić dobry przysmak z ziemniaków potrzebny jest oryginalny przepis i odpowiednia ilość ekologicznych składników.

Czytaj więcej...

W niedzielne bardzo słoneczne popołudnie na błoniach przed kościołem Miłosierdzia Bożego w Białymstoku pojawiły się setki osób.

Czytaj więcej...

 Podróż po smakach regionów trwa już siedemnasty rok. Ale tym razem konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo” odbył się pod hasłem „Polska Smakuje”.

Czytaj więcej...

 Pomimo niezbyt przychylnej aury w dniach 22-23 kwietnia odbyły się   tegoroczne Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie w Szepietowie zwiedzający licznie stawili się na terenach wystawowych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Czytaj więcej...

Jajko i jabłko pod lupą chemika, wykład o tym, co w piwie piszczy, warsztaty na temat naturalnych kosmetyków – to tylko niektóre z atrakcji podczas Dni Otwartych na Wydziale Biologiczno-Chemicznym Uniwersytetu w Białymstoku.

Czytaj więcej...

Informacje z Oddziałów Terenowych