Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

 

Zapraszam dzieci z przedszkoli i oddziałów ‚„0” oraz klas I-IV szkół podstawowych, które biorą udział w programie „Mleko w szkole” lub „Owoce i warzywa w szkole” do wzięcia udziału w VI edycji imprezy sportowej pod hasłem „JEM OWOCE, PIJĘ MLEKO - W ŻYCIU ZAJDĘ DALEKO”. W tym roku będzie to wydarzenie ogólnopolskie.

Zawody odbędą się 26.05.2017 r. na terenie kompleksu sportowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie przy ul. Wańkowicza 1.

Oprócz rywalizacji sportowych na uczestników czekają liczne atrakcje tj. rajd „traktorem do szkoły”, pokaz motoryzacji z PRL i dużo ciekawych animacji. Podczas imprezy dzieci otrzymają gorący posiłek- gulasz, pierogi oraz owoce i soki owocowe.

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. rejsy statkiem, miejsce na kolonii w kraju, vouchery do szkółki piłkarskiej i parków rozrywki, sprzęt sportowy i elektroniczny. Każde dziecko, które weźmie udział w konkurencjach sportowych otrzyma nagrodę.

Zgłoszenia (zgodnie z załączonym wzorem) należy przesłać do OT ARR w Olsztynie elektronicznie ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), faxem (89-535-47-25) lub listownie na adres OT ARR w Olsztynie ul. Partyzantów 1/2, 10-959 Olsztyn do dnia 19.05.2017 r. (data wpływu do OT). Szczegóły można uzyskać również pod nr tel. (89) 527-74-58, 535-47-10.

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń! W rywalizacji sportowej może wziąć udział 50 drużyn łącznie w obu kategoriach.

Informacje z Oddziałów Terenowych