Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Pod hasłem „Przenosimy morze na Mazury” odbyła się w dniu  6 sierpnia 2017 roku otwarta impreza sportowo-edukacyjna dla dzieci i rodziców, która zachęcała całe rodziny do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Wydarzenie zorganizował Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie wspólnie z Parafią Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie.

Dla wszystkich chętnych pracownicy Oddziału Terenowego w Olsztynie przygotowali liczne konkursy i zabawy, m.in.: budowanie zamków z piasku, poszukiwania zatopionego skarbu, mazurską  falę – konkurs kręcenia kołem hula hop, quiz mleczno-owocowy pod nazwą „głębinowe zagadki”, układanie puzzli, konkurs piosenki żeglarskiej, wypijanie soków owocowo-warzywnych na czas oraz wiele innych konkurencji sportowych i sprawnościowych dla dzieci i młodzieży. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się obecny podczas wydarzenia wóz bojowy Państwowej Straży Pożarnej oraz pionierskie auto polskiej motoryzacji Polski Fiat 126p.

Uczestnicy walczyli o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Agencję Rynku Rolnego, a całą imprezę poprowadził Dyrektor Oddziału Terenowego ARR w Olsztynie Dariusz Wasiela. Wspólna zabawa dzieci i rodziców upłynęła w miłej rodzinnej atmosferze z pożytkiem dla zdrowia wszystkich uczestników. W trakcie trwania wydarzenia funkcjonowało również stoisko informacyjno-promocyjne ARR, na którym uczestnicy mogli otrzymać materiały dotyczące programów prozdrowotnych realizowanych przez ARR tj.: „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Mleko w szkole”. Wydarzenie przyciągnęło również uwagę lokalnych i regionalnych mediów min.: TVP3 Olsztyn.

Informacje z Oddziałów Terenowych