Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

OT WarszawaFestyn twórczości ludowej pod nazwą „Sójka Mazowiecka” to wydarzenie, którego celem jest promocja produktów regionalnych i tradycyjnych.

Czytaj więcej...

OT WarszawaPiknik rodzinny w Brzozowie Starym to jedno z cyklu 16 imprez, które odbyły się w całym  kraju w związku z promocją programu „Owoce i warzywa w szkole”. Organizatorem wydarzenia mającego miejsce w sobotę, 9 lipca była Agencja Rynku Rolnego.

Czytaj więcej...

OT WarszawaJuż od 16 lat Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie organizuje objęty honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi konkurs „Sposób na Sukces”.

Czytaj więcej...

OT Warszawa„Powiatowy Dzień Strażaka - Piknik Rodzinny” to impreza, która zgromadziła liczne rodziny z dziećmi.19 czerwca 2016 r. piknik, który odbywa się każdego roku w innej miejscowości, tym razem zawitał do Jabłonny Lackiej. Jego organizatorami były władze samorządowe wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną.

Czytaj więcej...

OT Warszawa16 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta w Mrozach odbyła się „Spartakiada owocowo-warzywna” w ramach programu OWS.

Czytaj więcej...

XI Konkurs Kulinarny "Mazowieckie smaki - Wołowina na polskim stole"W dniu 23 lutego 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie odbył się XI Konkurs Kulinarny "Mazowieckie smaki - Wołowina na polskim stole".

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs „Rolnik - Farmer Roku” rozstrzygniętyDnia 5 lutego br. w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa ogólnopolskiego konkursu „Rolnik – Farmer Roku”. Była to już 22 edycja tego konkursu.

Czytaj więcej...

ot warszawaProgramy „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Mleko w szkole” skierowane do dzieci cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród placówek oświatowych.

Czytaj więcej...

Informacje z Oddziałów Terenowych