Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Po zapoznaniu się z wszystkimi kompletnymi pracami Komisja biorąc pod uwagę zawarte w Regulaminie Konkursu kryteria tj:

Czytaj więcej...

Zorganizowane przez Polską Fundację Wsparcia Europejskiego targi odbyły się po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni.

Czytaj więcej...

Jak co roku w połowie maja Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zorganizowała na terenie kampusu Dni SGGW. Również jak co roku kampus odwiedziło wielu mieszkańców Warszawy i okolic.

Czytaj więcej...

Pierogi z kozim serem i rzodkiewką, pierogi z kapustą, grzybami i jajkiem, pierogi z ciasta drożdżowego smażone … Te i inne pyszności wzięły udział w „Festiwalu pierogów” zorganizowanym podczas III Sierpeckich Dni Rolnika w Studzieńcu.

Czytaj więcej...

 „Klopsy orzechowe z tofu na pierzynce z ziół”, „Cukinia faszerowana kaszą bulgur”, „Kolorowe naleśniki”, „Hamburgery z kaszy gryczanej”, „Tartaletki z ogórkiem i rzodkiewką” … te i inne potrawy przygotowane przez dzieci  i rodziców wzięły udział w finale powiatowego konkursu „ZDROWE DANIE NA ŚNIADANIE” zorganizowanym wspólnie przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Wyszkowie i Oddział Terenowy ARR w Warszawie.

Czytaj więcej...

 „…żeby tu się dostać trzeba po prostu naprawdę potrafić grać w piłkę. Ale tak naprawdę nie nagroda się liczy, najważniejsza jest zabawa ”– powiedział tuż po finale Konrad Sieracki, bramkarz Horyzontu Kołaczkowo, zespołu który pokonał team z Wioski Dziecięcej SOS Kraśnik i zdobył tytuł Mistrza Polski 2017.

Czytaj więcej...

`

Do kiedy mogę złożyć wniosek o uzyskanie wsparcia jeśli świnie sprzedałem w ubiegłym roku ? Jakie dokumenty powinienem załączyć do wniosku ? Kiedy otrzymam pieniądze ?

Na te i inne pytania odpowiadali pracownicy Oddziału Terenowego ARR w Warszawie ..

Czytaj więcej...

Jak tanio i smacznie przygotować zdrowy posiłek ? Jak nie marnować żywności ? Jak w sposób ekonomiczny opracować budżet domowy ? Jak zapobiegać wykluczeniu społecznemu osób dotkniętych ubóstwem, sieroctwem, bezdomnością, bezrobociem …?

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu na „Najlepszy program działań towarzyszących programowi Owoce i warzywa w szkole” (prezentacja multimedialna)

Czytaj więcej...

Informacje z Oddziałów Terenowych