Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

„…żeby tu się dostać trzeba po prostu naprawdę potrafić grać w piłkę. Ale tak naprawdę nie nagroda się liczy, najważniejsza jest zabawa ”– powiedział tuż po finale Konrad Sieracki, bramkarz Horyzontu Kołaczkowo, zespołu który pokonał team z Wioski Dziecięcej SOS Kraśnik i zdobył tytuł Mistrza Polski 2017.

29 kwietnia br. już po raz VIII na stadionie OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie spotkało się 38 drużyn reprezentujących najdalsze regiony kraju. Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej to wydarzenie, na które młodzi miłośnicy tej dyscypliny czekają cały rok intensywnie w tym czasie trenując.
Niezbyt sprzyjająca pogoda nie zdołała stłumić olbrzymiego zapału i zaangażowania jakie towarzyszyło zawodnikom i obserwatorom podczas każdego meczu.
Mając na uwadze kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych i zwracając uwagę na ścisły związek pomiędzy uprawianiem sportu i właściwym odżywianiem Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Warszawie wsparł młodych sportowców przekazując im zdrowe soki owocowe oraz pyszne jabłka.

 

Informacje z Oddziałów Terenowych