Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Czwartego czerwca na ulicach naszego miasta można było zuważyć postacie rodem z baśni Braci Grimm, Hansa Christiana Andersena, czy Walta Disneya w tym kultowego Misia Puchatka, Myszkę Miki, Disneyowskie Księżniczki i wiele innych. 

Powodem tego barwnej, trzeba przyznać że niecodzennej i bajkowej zbieraniny była już piąta educja wydarzenia "Bajkowa Bydgoszcz", organizowana przez Uniwesytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bygdoszczy. 

Miejscem docelowym pochodu prowadzonego przez orkiestrę, była Wyspa Młyńska - zielone serce naszego miasta, która sprawdziła się wyśmienicie podczas gier i atrakcji, jakie zaplanował dla najmłodszych Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Bydgoszczy. I chociaż nagrody za konkursów były przyjmowane wśród głośnego śmiechu i uśmiechów od ucha do ucha, to najpopularniejszą atrakcją, która utorowała sobie drogę do serca wszystkich dzieci było ucharakteryzowanie ich buzi, malując na nich tygrysie paski, wąsy, czy inne elementy wybranej postaci. 

Celem projektu była dobra zabawa w miłej, rodzinnej atmosferze oraz budowanie więzi lokalnych na łonie natury.  Patrząc na przyjaźnie, które zostały zawierane nad brzegiem rzeki między małymi piratami, księzniczkami i tygryskami, można powedzieć że cel został osiągnięty.

ot_bydgoszczot_bydgoszcz

ot_bydgoszczot_bydgoszcz

ot_bydgoszczot_bydgoszcz

ot_bydgoszcz

Informacje z Oddziałów Terenowych