Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

Jak najbardziej! "Strefa Inspiracji" - nowy twór, który rozpoczął swoją działalność podczas zeszłorocznej POLAGRA FOOD w Poznaniu, w tym roku zawitał do Bydgoszczy. Drugiego czerwca, w hotelu "Holiday Inn" na zaproszenie Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Bydgoszczy przybyli przedsiębiorcy, producenci żywności oraz organizacje branżowe, w celu wciągnięcia ich do "Strefy Inspiracji". 

Założeniem "Strefy Inspiracji" jest protegowanie kreatywnego myślenia, poszukiwanie nowych rozwiązań biznesowych oraz stawia się szczególny nacisk na aktualne treny marketingu. 

Konferencja rozpoczęła się od przywitania gości i wystąpienia posła na sejm RP: Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który nieustannie podkreślał rolę inicjatyw inspirujących do realnego działania i tworzenia nowego, innowacyjnego rolnictwa. Następne wystąpienie, wygłoszone przez Pawła Kocona - Dyrektora Biura Rozwoju Rynku Agencji Rolnego w Warszawie- zostało skupione na wyjaśnieniu, że skuteczna kampania nie zawsze musi odbyć się wysokim kosztem. Przedstawiono również inne ciekawe prezentacje podczas konferencji m.in. "Innowacje w marketingu marek z branży spożywczej i rolniczej. Czy to w ogóle możliwe", "Ile tysięcy złotych dziennie traci Twoja firma i jak wprowadzając jedną metodę zapobiegać tym stratom?" oraz "Dieta, a stres - czyli wszystko o naturalnych metodach wspomagania dobrego samopoczucia". 

Podsumowując, sądzę że każdy uczestnik konferencji usłyszał dobrą dla niego radę, czy inspirującą myśl, gdyż przekrój tematów był szeroki, z zagadnienia ciekawe, nie zapominając o możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Budujące jest również to, że sami uczestnicy wyrazili potrzebę dalszych takich wydarzeń i wyraźne chęci, aby je urzeczywistnić. 

ot_bydgoszczot_bydgoszcz

ot_bydgoszczot_bydgoszcz

ot_bydgoszcz

Informacje z Oddziałów Terenowych