Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

 BZKL

Praktyki studenckie

Agencja Rynku Rolnego uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl.

 

 

 

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w ARR można uzyskać pod numerem telefonu 22 376 78 62 oraz adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o kontakt mailowy jeśli nie udało się odnaleźć interesujących ogłoszeń.

 

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2016 r. są dostępne na stronie bip.kprm.gov.pl

 

 

Praktyki absolwenckie

Osoby zainteresowane zdobyciem dodatkowego doświadczenia zawodowego w ramach praktyki absolwenckiej (nieobowiązkowej), prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Praktyki są bezpłatne i skierowane do osób poniżej 30 r.ż., które ukończyły co najmniej gimnazjum.

 

Ważne informacje!!!

Wszystkie składane dokumenty, zawierające dane osobowe aplikanta, muszą  posiadać oświadczenie o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na odbycie praktyki w celu realizacji praktyki w Agencji Rynku Rolnego."

Aplikacja praktykanta nie zawierająca ww. klauzuli lub o błędnej treści nie będzie uwzględniona.