Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

 

„Przewodnik dla Wnioskodawców” ubiegających się
o dofinansowanie kampanii informacyjnych i/lub promocyjnych wdrażanych w ramach mechanizmu WPR „Wsparcie działań promocyjnych i informacyjnych na rynkach wybranych produktów rolnych”

 

W związku z opublikowanym w ramach nowej polityki promocyjnej, przez Komisję Europejską w dniu 4 lutego 2016 roku, zaproszeniem do składania przez beneficjentów propozycji „prostych” programów promocyjnych, Komisja Europejska opracowała i zamieściła na poniższej stronie internetowej „Przewodnik dla Wnioskodawców”:

http://ec.europa.eu/research/participants/portal/doc/call/agrip/simple-04-2016/1702684-agriprod-guide-applicants-simple-16_pl.pdf

Przedmiotowy dokument ma na celu udzielenie najważniejszych informacji potencjalnym Wnioskodawcom, ubiegającym się o współfinansowanie działań informacyjnych i promocyjnych dotyczących produktów rolnych i należy go traktować jedynie jako przykład. W rzeczywistości formularze i wzory internetowe udostępnione w ramach elektronicznego systemu składania wniosków na portalu dla uczestników mogą różnić się od przykładów podanych w ww. dokumencie. Wnioski muszą być przygotowane i przesłane za pośrednictwem elektronicznego systemu składania wniosków, dostępnego na portalu dla uczestników.

Ostateczny termin składania wniosków upływa 28 kwietnia 2016 roku.

Zadaniem niniejszego przewodnika jest pomoc Wnioskodawcom w przygotowaniu i złożeniu wniosku oraz udzielenie odpowiedzi na pytania, które mogłyby się pojawić w związku z powyższym.

W przypadku dalszych pytań dostępne są również następujące opcje:

  • Informacje dotyczące sposobu rejestracji lub związane z tym zapytania dostępne są na portalu dla uczestników pod adresem: https://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/index.html
  • Helpdesk IT portalu dla uczestników - wnioski należy składać za pośrednictwem serwisu informacji o badaniach pod adresem: http://ec.europa.eu/research/index.cfm?pg=enquiries
  • W odniesieniu do pytań niezwiązanych z IT - Helpdesk Chafea jest dostępny pod następującym adresem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod następującym numerem telefonu: +352-4301-36611. Helpdesk jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-12:00 i 14:00-17:00. W weekendy i święta helpdesk nie jest dostępny.

Zanim jednak skontaktują się Państwo z Helpdeskiem Chafea, prosimy o zapoznanie się z powyższym dokumentem.