Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2017 r. miała miejsce wizyta przedstawicieli Stowarzyszenia Importerów Mięsa w Singapurze. W składzie znaleźli się przedstawiciele 3 firm  importujących mięso:  Leader Food Pte Ltd, Goodcrop Pte Ltd oraz Foodtrade Pte Ltd, a delegacji przewodniczył Prezes Stowarzyszenia Pan Alvin Kwek.

Pierwszy dzień oficjalnej wizyty rozpoczął się od powitania gości przez Prezesa ARR Pana Łukasza Hołubowskiego oraz od rozmów b2b z polskimi firmami mięsnymi zainteresowanymi nawiązaniem współpracy z partnerami z Singapuru.

W drugim dniu pobytu delegacja singapurska odwiedziła firmę CEDROB S.A. w Ciechanowie, gdzie przeprowadziła rozmowy z przedstawicielami Zarządu firmy, na czele z Panem Wiceprezesem Włodzimierzem Bartkowskim. Dzięki uprzejmości firmy CEDROB S.A. zagraniczni goście mogli także zwiedzić Zakład Mięsa Drobiowego, Zakład Przetwórstwa Pasz (Cedrob Pasze) oraz Wylęgarnię Piskląt w Skarżynku.

W ostatnim dniu wizyty w Centrali ARR odbyła się druga sesja rozmów b2b z polskimi firmami działającymi w branży mięsnej.